FAQ – czyli często zadawane pytania

i odpowiedzi na powyższe :)

200x3px_kreska

Nie taka Fotobudka straszna jak ją malują :) Chociaż na pierwszy rzut oka może wydawać się urządzeniem skomplikowanym, trudnym w obsłudze - nic bardziej mylnego. Jeżeli zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszych usług, przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące obsługi i innych kwestii związanych z funkcjonowaniem naszego magicznego pudełka!

 

1. Czy fotobudka oferuje usługi na terenie całego kraju?

Fotobudka z reguły obsługuje imprezy na terenie Białegostoku i okolic, ale można ją wynająć także w innych miejscach Polski. Każdy dodatkowy kilometr poza pakietem usługi kosztuje 0,60 zł za kilometr. Opłata naliczana jest za dojazd w obie strony.

2. Czy płacę za pojedyncze zdjęcie?

Nie, w ramach dokonanej opłaty za wynajem fotobudki możesz dowolnie korzystać z urządzenia tj. robić i drukować zdjęcia tyle razy, ile chcesz.

3. Czy płacę za montaż fotobudki?

Nie, opłata za wynajęcie fotobudki nie przewiduje dodatkowych kosztów związanych z montażem - przed imprezą oraz demontażem - po imprezie. Płaci się jedynie za czas wynajęcia - działania urządzenia.

4. Czy są jakieś specjalne techniczne wymagania, by zamówić fotobudkę?

Fotobudka potrzebuje jedynie trochę przestrzeni - 4m2 oraz dostępu do źródła prądu. Jeśli chodzi o imprezy na zewnątrz, wymagane jest niewielkie zadaszenie, na wypadek deszczu.

5. Czy jakość zdjęć jest dobra?

Oferujemy najwyższej klasy sprzęt. Sercem fotobudki jest profesjonalna lustrzanka wraz z obiektywem klasy „L”. Dzięki temu zdjęcia są niezwykle wyraźne, pełne koloru, i naturalne. Wydruk trwa jedynie 15 sekund.

6. Czy mogę zdecydować, jaki format zdjęć wybrać?

Naturalnie, można wybrać spośród kilku formatów, do wyboru są chociażby: paski z 4 ujęciami w różnych śmiesznych ramkach (drukowane w 2 kopiach), zdjęcie o wymiarze 10 cm ×15 cm z 4 ujęciami w różnych śmiesznych ramkach lub jedno zdjęcie o wymiarze 10cm×15 cm - format możemy dostosować do Twoich indywidualnych potrzeb.

7. Czy mogę zmienić kolorystykę zdjęcia lub umieścić dowolny napis pod zdjęciem?

Oczywiście. To Ty decydujesz czy zdjęcia będą kolorowe, czarno- białe lub "mieszane".  Bez problemu też umieścimy na zdjęciu wybrany przez Ciebie tekst lub logo firmy.

8. Czy każdy poradzi sobie z obsługą fotobudki?

Działanie fotobudki jest naprawdę proste. Wystarczy wybrać gadżet, ustawić się przed ekranem dotykowym, nacisnąć "Start" i poczekać na wydruk zdjęcia. W razie problemów, o pomoc można poprosić animatora- opiekuna, który jest obecny na miejscu.

9. Jak wynająć Fotobudkę?

Najpierw skontaktuj się z nami poprzez formularz, umieszczony na stronie. W formularzu podaj miejsce oraz datę uroczystości - to ważne. Jeśli termin jest wolny, ustalimy wszystkie szczegóły i podpiszemy umowę. Po podpisaniu umowy należy wpłacić zadatek w wysokości 30 % wysokości wynagrodzenia. Pozostałą część opłaty należy uiścić 7 dni przed datą imprezy.

10. Ukryta kamera? Na czym to polega?

Masz pytania? Chętnie udzielimy na nie odpowiedzi.

Wypełnij i wyślij krótki formularz, a skontaktujemy się z Tobą.

smilefotobudka

Adam Bruczko

200x3px_kreska

tel.: 508 458 074    e-mail: kontakt@smilefotobudka.pl

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij